Slutspel Visbymästerskapet 2022

HERRAR TÄVLING

Kvartsfinal Semifinal Final
Foti/Varga  
3 juni 2022
1-0
Foti/Varga
4 juni 2022
10:30
Ahlgren/Molin
  
Molin/Wattskog
4 juni 2022
15:00
3 juni 2022
0-1
Wickman/Marquart
 
Wickman/Marquart
 
Nygren/Söderstrand
3 juni 2022
1-0
Nygren/Söderstrand
4 juni 2022
10:30
Lindby/Gardell
  
Rehnberg/Persson 
3 juni 2022
1-0
Rehnberg/Persson
 
Rosenquist/Bertwig
Kvartsfinal Semifinal Final Semifinal Kvartsfinal
Foti/Varga   Nygren/Söderstrand
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Foti/VargaNygren/Söderstrand
4 juni 2022
10:30
4 juni 2022
10:30
Ahlgren/Molin Lindby/Gardell
 
4 juni 2022
15:00
 
Molin/Wattskog Rehnberg/Persson
3 juni 2022
0-1
 
3 juni 2022
1-0
Wickman/MarquartRehnberg/Persson
  
Wickman/MarquartRosenquist/Bertwig

HERRAR MOTION

Åttondelsfinal Kvartsfinal Semifinal Final
Olofsson/Gardell   
3 juni 2022
1-0
Olofsson/Gardell
3 juni 2022
19:00
Werkelin/Werkelin
 Olofsson/Gardell
Hägglund/Hägglund
4 juni 2022
09:00
3 juni 2022
1-0
Hägglund/Hägglund
 
Pettersson/Karlsson
 Green/Attlerud
Hedlund/Johansson
4 juni 2022
12:00
3 juni 2022
1-0
Hedlund/Johansson
3 juni 2022
19:00
Dahlström/Kahlbom
 Green/Attlerud
Green/Attlerud 
3 juni 2022
1-0
Green/Attlerud
 
Othberg/Andersson
 
Sundberg/Bolin
3 juni 2022
1-0
Nilsson/Bolin
3 juni 2022
20:00
Nilsson/Bolin
 Udovcic/Mack
Udovcic/Mack
4 juni 2022
09:00
3 juni 2022
1-0
Udovcic/Mack
 
Jakobsson/Yttergren
 Udovcic/Mack
Hallgren/Lindgren 
3 juni 2022
1-0
Hallgren/Lindgren
3 juni 2022
20:00
Rodlert/Bejrum
 Gardell/Liljegren
Gardell/Liljegren 
3 juni 2022
1-0
Gardell/Liljegren
 
Jakobsson/Lindström
Åttondelsfinal Kvartsfinal Semifinal Final Semifinal Kvartsfinal Åttondelsfinal
Olofsson/Gardell     Sundberg/Bolin
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Olofsson/GardellNilsson/Bolin
3 juni 2022
19:00
3 juni 2022
20:00
Werkelin/WerkelinNilsson/Bolin
 Olofsson/GardellUdovcic/Mack 
Hägglund/Hägglund
4 juni 2022
09:00
4 juni 2022
09:00
Udovcic/Mack
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Hägglund/HägglundGreen/AttlerudUdovcic/Mack
 
4 juni 2022
12:00
 
Pettersson/KarlssonJakobsson/Yttergren
  
Hedlund/JohanssonHallgren/Lindgren
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Hedlund/JohanssonUdovcic/MackHallgren/Lindgren
3 juni 2022
19:00
 
3 juni 2022
20:00
Dahlström/KahlbomRodlert/Bejrum
 Green/AttlerudGardell/Liljegren 
Green/Attlerud  Gardell/Liljegren
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Green/AttlerudGardell/Liljegren
  
Othberg/AnderssonJakobsson/Lindström

DAMER TÄVLING

Semifinal Final
Wallenström/Edwardsson 
4 juni 2022
10:30
 
4 juni 2022
13:30
Ruthström/Ruthström
 
Bäckstedt/Steen
4 juni 2022
09:00
Sandelin/Nirs
 
Sandelin/Nirs
Semifinal Final Semifinal
Wallenström/Edwardsson Bäckstedt/Steen
4 juni 2022
10:30
 
4 juni 2022
09:00
4 juni 2022
13:30
Sandelin/Nirs
Ruthström/Ruthström Sandelin/Nirs

DAMER MOTION

Kvartsfinal Semifinal Final
Lindau/Westerlund  
3 juni 2022
1-0
Lindau/Westerlund
4 juni 2022
09:00
Leinonen/Lindblå
 Lindau/Westerlund
Bengtsson/Jensen
4 juni 2022
12:00
3 juni 2022
0-1
Urelind/Hellgren
 
Urelind/Hellgren
 
Nygren/Dahlström
3 juni 2022
1-0
Ivarsson/Malmros
4 juni 2022
09:00
Ivarsson/Malmros
 Ivarsson/Malmros
Olsson/Benneck 
3 juni 2022
1-0
Olsson/Benneck
 
Bengtsson/Lindell
Kvartsfinal Semifinal Final Semifinal Kvartsfinal
Lindau/Westerlund   Nygren/Dahlström
3 juni 2022
1-0
3 juni 2022
1-0
Lindau/WesterlundIvarsson/Malmros
4 juni 2022
09:00
4 juni 2022
09:00
Leinonen/LindblåLindau/WesterlundIvarsson/Malmros
 
4 juni 2022
12:00
 
Bengtsson/JensenIvarsson/MalmrosOlsson/Benneck
3 juni 2022
0-1
 
3 juni 2022
1-0
Urelind/HellgrenOlsson/Benneck
  
Urelind/HellgrenBengtsson/Lindell
0

Du har inga produkter i varukorgen.